ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK / ÁRKALKULÁTOR (magasépítés)

150 150 BAU-VIP Generál Kft.

Építőipari fővállalkozással és generálkivitelezéssel, magasépítéssel, műemlékek komplex felújításával, teljes rekonstrukciójával és új épületek kulcsrakész megvalósításával foglalkozó, komoly referenciákkal rendelkező budapesti cégünk építő- vagy építészmérnök kollégákkal bővíti csapatát.

Feladat:
Egy vagy több projekt vállalkozásának, kivitelezésének műszaki előkészítése, elő- és utókalkulációja; ajánlatok beszerzése és készítése; alvállalkozói-, beszállítói szerződések előkészítése, kezelése; kapcsolattartás a vállalkozási irodával, az építésvezetőségekkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal; mennyiségszámítások, árkalkulációk, anyagrendelések, felmérések elkészítése.

A munkakörhöz kapcsolódó elvárások:
Ideális pályázónk építő- / építészmérnök, vagy tapasztalt magasépítő technikus árkalkulátor magasépítési előkészítői gyakorlattal, aki Word/Excel és kalkulációs program (pl. TERC) felhasználói ismeretével és legalább 1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezik.

Amit kínálunk:
Hosszú távon tervező, elkötelezett és elhivatott szakemberek számára a cég komoly perspektívát, kulturált munkakörülményeket, a feladatok ellátásához szükséges személyi és anyagi feltételeket, valamint versenyképes, bejelentett, ösztönző javadalmazást biztosít.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

BAU - VIP Generál Kft.

A 30 éves BAU-VIP cégcsoporthoz tartozó BAU-VIP Generál Kft. a hazai építőipari piac komoly referenciákkal rendelkező szereplője. Generálkivitelezőként műemlék- és egyéb épületek komplex felújításával és teljes rekonstrukciójával, új épületek kulcsrakész megvalósításával foglalkozunk. Portfóliónkhoz tartozik a magasépítés minden ága, ill. szerkezetkész épületek belsőépítészeti kialakítása. Végzős/végzett építő- vagy építészmérnökök jelentkezését várjuk!