Épületgépész tervező

150 150 klimacentrum
Munkaadó

Feladatok:
• Kereskedelmi, ipari és lakóépületek épületgépészeti tervezése
• Geotermikus rendszerek felszíni egységeinek gépészeti tervezése
• 2D, 3D tervek és részlettervek készítése
• Csővezetéki elemek és szerelvények, hűtés-fűtés, HMV és szennyvíz rendszerek, szellőzés, stb. követelményeinek meghatározása
• Komplex csővezetéki rendszerek méretezése, csővezeték nyomvonal és műszaki telepítési feltételek tervezése
• Projekt kivitelezése során mérnöki felügyelet biztosítása

Elvárások:
Gépészeti rendszerek magas szintű ismerete
MMK Tervezői jogosultság

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

KLÍMA Centrum Kft.

Cégünk már több mint 35 éve van jelen a hűtés- és klímatechnikai piacon ahol teljes mértékben hazai tulajdonú családi vállalkozásként működünk. Az ezen a piacon eltöltött idő, igen nagy tapasztalatot és felhalmozódott tudást jelent. Profilunk a precíziós klímaberendezések, folyadékhűtők, légkezelő berendezések, VRF rendszerek, fan-coil rendszerek, hőszivattyúk és split klímaberendezések forgalmazása, telepítése és szervizelése.