Sérülékenységvizsgálati szakértő/Ethical hacker

150 150 Török István
Munkaadó

A csapat célja:
A sérülékenységvizsgálat, vagy más néven etikus hekkelés, az informatikai rendszerek gyenge pontjainak (pl. potenciális szoftverhibák, gyenge jelszavak, hibás beállítások) feltárására irányul, ezzel is átfogóbb képet adva a vizsgált rendszerek és / vagy rendszerelemek aktuális biztonsági állapotáról, ami kiinduló információként szolgálhat a kockázatok kezeléséhez, illetve az informatikai támadások elleni védekezéshez.

A következő feladatokban számítunk Rád:
• Állami-, önkormányzati és nemzetbiztonsági védelem alá eső rendszerek sérülékenységvizsgálata;
• A feltárt sérülékenységek dokumentálása.
• Egyéb izgalmas projektekben való részvétel.

• Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel;
• Jártas vagy az IT biztonság világában;
• Ismered, és magabiztosan használod az etikus hacker alkalmazásokat, valamint hálózati ismeretekkel is rendelkezel;
• Haladó szintű angol szövegértési (írásban) és informatikai biztonsági szaknyelv ismeretekkel bírsz;
• Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:
• Online CTF platformokon szerzett tapasztalat;
• Informatikai biztonsági szakértői munkakörben szerzett tapasztalat;
• Munkavégzéshez szükséges tanúsítványok megléte.

Amire nálunk számíthatsz:
• Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
• Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
• Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
• Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
• Fiatalos és lendületes csapat.
• Home Office lehetőség.

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Sérülékenységvizsgálati szakértő 2022 Műegyetemi Állásbörze” jeligét.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Kik vagyunk mi? Egy olyan szerteágazó feladatrendszerrel bíró szervezet, mely lépést tart a technológia fejlődésével. Bűnüldöző partnereink szeme és füle. Mi felelünk a kibertér biztonságáért, mi vagyunk a szakértők, és a kapcsolódó hatósági feladatok is nálunk vannak. Tudjuk, hogy nem könnyű hozzánk bekerülni, de ez a biztosíték, hogy valóban a legjobbak közé fogsz tartozni. Szükségünk van a szakértelmedre! Jelentkezz hozzánk, a www.nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül, és küldd el önéletrajzodat a hr@nbsz.gov.hu címre!