Gépész építésvezető

150 150 Burgyán-Kovács Annamária

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk:
• szakmailag felkészült, összetartó csapatot, támogató vezetést
• munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
• változatos és komplex feladatok
• önállóságot és bizalmat
• folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk: pl. szakmai tanfolyamok
• nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
• az építőiparon belül piacképes, a pozíciónak megfelelő anyagi juttatás,
Feladatok:
• Építőipari projekt helyszínén sprinkler tűzoltó rendszerek kivitelezése, műszaki koordinálása, tevékenységek összehangolása
• gépészeti kiviteli tervek ellenőrzése, kapcsolattartás gépész tervezővel
• gépészeti felmérések, teljesítések igazolása
• a kivitelezés megfelelő haladásának biztosítása
• együttműködés más szakágakkal
• a helyszínen felmerülő problémák kezelése, javaslatok kidolgozása
• anyagszükségletek felmérése
• fizikai létszám irányítása, ellenőrzése
• dokumentálási feladatok pontos ellátása, riportok készítése
• beruházó folyamatos tájékoztatása
Elvárások:
• Középfokú műszaki- vagy épületgépész technikusi végzettség
• hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat, kivitelezésben szerzett gyakorlat
• önálló, igényes és felelősségteljes munkavégzés
• gyakorlatias gondolkodás
• határozott fellépés, lendületesség
• nagyon jó szervező és koordinációs készség
• proaktív hozzáállás
• jó kommunikációs képesség
Előny:
• Épületgépész végzettség
• Oltórendszerek kivitelezésében tapasztalat

A munkavégzés helye:
• Budapest és egyéb vidéki helyszínek

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

CRITERION Csoport

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!