Graduate developer

150 150 Mile Melinda
Munkaadó

Pozíció leírás
A jelölt egy olyan fejlesztő cég tagja lehet, aki a piac változatos iparági szegmenseinek nyújt professzionális alkalmazás fejlesztési szolgáltatásokat mind modern mind klasszikus nyelveken.

A teljesség igénye nélkül a következő projektek részese lehet a pályakezdő jelölt:
Telekommunikáció, FE migráció React keretrendszerben, nemzetközi scrum környezetben
Autóipari gyártásvezérlés, full stack megoldás, .NET technológiával, scrum környezetben
Telekommunikáció, Microservice fejlesztés kotlin nyelven, scrum környezetben
Telekommunikáció, AI alapú Voice- és chat bot fejlesztés, scrum környezetben
Telekommunikáció, Adattárház fejlesztés, scrum környezetben.
Nálunk valódi gyakorlatot adó munkával teljesítheted a kötelező szakmai gyakorlatod!

Fő felelősségi körök:
Fejlesztési feladatok tervezése és implementációja
Agilis módszertan szerinti fórumokon aktív részvétel
Részegységek teljeskörű implementálása, dokumentálása

Elvárások – képességek, készségek, tapasztalatok:
Folyamatban lévő felsőfokú informatikai végzettség (legalább BSc szint)
Legalább heti 20 óra munkavégzés
Proaktív személyiség
Erős középfokú angol nyelvtudás (mind írásban, mind szóban)
Az alábbi programozási nyelvek vagy technológiák legalább egyikén szerzett mély ismeret
.Net Framework
.Net Core,
C#,
Java
C++, ProC
TypeScript, Javascipt
Angular/React ismerete
Objektum orientált programozás alapjai
Verzió kezelő rendszerek (Git, GitHub, SVN
SQL, noSQL adatbázisok
Analitikus problémamegoldó készség és tanulási képesség változatos környezetben

Előny:
Docker, Kubernetes
CI, CD eszközök
Agilis szoftver fejlesztés gyakorlat

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

DXC Technology Magyarország Kft.

Cégünk piacvezető az IT szolgáltatások területén. Globális partnereink számára 70 országban, 130 000 kollégával dolgozunk; modernizáljuk a technológiát, optimalizáljunk az adatfolyam architektúrát és garantáljuk a biztonságot, a könnyű mérhetőséget mind a nyilvános, privát és hibrid felhőkben.