Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök

150 150 Szinger Alexandra
Munkaadó

Főbb feladatok:
– Gyártó folyamatok képességvizsgálatainak elvégzése, a folyamatok képességének folyamatos ellenőrzése
– Eltérések esetén gyökérok elemzések készítése, helyesbítő intézkedések meghatározása keresztfunkciós csapatban
– A felelősségi körébe tartozó gyártó folyamatokhoz kapcsolódó komplex problémák megoldásában az önálló termelési egységek támogatása
– Részvétel P-FMEA / Reverse FMEA workshop-okon
– Aktív részvétel az iparosítási folyamatokban
– Controlplan-ek felülvizsgálata, Standard Controlplan-ek bevezetése
– Lessons Learned kártyák készítse, gyártási folyamatok felülvizsgálata a jóváhagyott Lessons Learned kártyák alapján

Elvárásaink:
– Főiskolai, vagy egyetemi műszaki diploma
– Angol nyelv társalgási szintű ismerete
– PDCA, FMEA, DoE, MSA, SPC módszerek ismerete
– Autóiparban, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
– 6Sigma ismeretek előny
– Jártasság az MS Office Excel és PowerPoint magabiztos, haladó szintű használatában
– Tanulásra való nyitottság
– Dinamikus, lendületes személyiség

Amit nyújtunk:
– Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag (teljesítménybónusz, étkezési hozzájárulás)
– Autós, illetve tömegközlekedéses bejárási támogatás (Veszprémből ingyenes buszjárat)
– 13. havi juttatás
– Kedvezményes szemüveg készítési lehetőség
– Iskolakezdési támogatás
– Sport- és szabadidős tevékenységek támogatása
– Tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök
– Fejlődési- és karrierlehetőség
– Stabil és hosszútávú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a pts.allas-jv.mailbox@valeo-siemens.com e-mail címre a pozíció megjelölésével.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Valeo-Siemens eAutomotive Hungary Kft

Globális mérnöki szakértelemmel, merész vállalkozói szellemmel és erőteljes újításokkal felgyorsítjuk az elektromos mobilitás fejlődését. Globális vezetőként a Valeo Siemens eAutomotive testreszabott nagyfeszültségű technológiákat és rendszereket fejleszt és gyárt a közúti elektromos járművek teljes spektrumához.