Hálózati rendszermérnök

150 150 László Zsófia

a MAVIR ZRt. (MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.) keres az alábbi pozícióba:

(Infrastruktúra fejlesztési és üzemeltetési munkatárs)

FELADATOK:

A MAVIR több telephelyes országos informatikai hálózatának (LAN, WAN) fejlesztési és üzemeltetési feladatainak koordinálása, irányítása és ellenőrzése,
Hálózati és távközlési infrastruktúra tervezésben való aktív részvétel,
Távközlési igények optimális összeállítása, az igények kielégítési lehetőségeinek vizsgálata,
Mobil és vezetékes távközlési szolgáltatások támogatása,
Hálózati eszköznyilvántartás vezetése – hardware, software, licence.

ELVÁRÁSOK:

Informatikai vagy műszaki felsőfokú végzettség,
Kisebb csapat vezetésében szerzett tapasztalat,
Cisco eszközök ismerete,
„B” kategóriás jogosítvány.

A KIVÁLASZTÁSNÁL ELŐNYT JELENT:

Infrastruktúra üzemeltetési gyakorlat nagyvállalati környezetben,
Cisco vizsgák és minősítések, Linux ismeretek,
Villamosenergia-ipari ismeretek,
Angol társalgási szintű nyelvismeret.

KÉSZSÉGEK:

Rendszerszemléletű gondolkodás, jó problémamegoldó és szervezőkészség,
Megbízható, önálló munkavégzés, munka iránti elkötelezettség, precizitás,
Nyitottság új technológiák iránt,
Csapatjátékos.

AMIT KÍNÁLUNK:

Komplex országos hálózat megismerése,
Határozatlan időtartamú munkaviszony, teljes munkaidő.
versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű béren kívüli juttatások (13. havi fizetés, cafeteria, Medicover egészségbiztosítási csomag, áramdíj kedvezmény, céges telefon magán használatra is, stb.)
Kihívásokkal teli és felelősségteljes feladatok, folyamatos szakmai fejlődés
Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök,
Rugalmas munkarendet és nagy arányú Home Office lehetőséget is biztosítunk,
Szakmailag nagy tudású, nyílt és támogató csapat,
A MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más).​​​​​​​​

Az álláshirdetésre a karrier@mavir.hu email címen (Tárgy: „BME_állásbörze IFO_Hálózati rendszermérnök”)várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével.

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatvédelem aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/adatvedelem).

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

MAVIR Zrt.

Építsd, tervezd, működtesd velünk az egyre zöldebb jövőt! A MAVIR Zrt. a magyar villamosenergia ipar meghatározó szereplője. Feladata, hogy a hazánkban megtermelt villamosenergiát a kereskedőkön keresztül eljuttassa a fogyasztókhoz, gondoskodjon róla, hogy mindig a megfelelő mennyiségű energia legyen a rendszerben, és hogy villamosenergia hálózat kifogástalan állapotban legyen. Az utóbbi években nagyot fordult a világ, rengeteg tervezésre, fejlesztésre, újragondolásra van szükség. Itt jössz Te a képbe! Számítunk Rád mérnökként, informatikai, műszaki és gazdasági szakemberként.