Hardver és szoftver integrációs tesztmérnök

150 150 thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
Munkaadó

Feladataid:
Rendszerszintű integrációs tesztek fejlesztése és kivitelezése
Vezérlőelektronika tesztek tervezése, végrehajtása
Tesztprogramok fejlesztése
Mérésautomatizálás fejlesztése
Szoftver / Hardver hibakeresés
Műszaki problémák megoldása (hibaanalízis)
Kapcsolattartás
Folyamatok optimalizálása

Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
Villamosmérnök vagy Mechatronikai végzettség
C programozási alapismeret beágyazott környezetben
MATLAB programozási alapismeretek
Teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
Vezérlőelektronikában való jártasság
Méréstechnikai ismeretek
Analitikus gondolkodás
Legalább középfokú angolnyelv-tudás
Rendszerben gondolkodás
Tanulási hajlandóság

Amit kínálunk neked:
A XI. kerületben található modern irodaházunkban kreatív környezetben dolgozhatsz, ahol sok színes közösségi tér, saját moziterem és egy skybar is vár
Rugalmas munkaidővel és home office lehetőséggel támogatunk (a legtöbb területen a havi munkaidő 60%-a)
Versenyképes fizetést és széleskörű juttatásokat (cafeteria és bónusz) biztosítunk számodra
Részese lehetsz egy sikeres, gyorsan növekvő technológiai vállalatnak
Új nyelveket tanulhatsz nálunk (5 nyelv közül választhatsz)
Szabadidős programokon kapcsolódhatsz ki (társasjátékok, sportolási lehetőség)

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

thyssenkrupp

Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá a thyssenkrupp részeként. Magyarországi kompetencia központunkban ezer fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. High-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, megoldásaink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Nálunk te is megismerkedhetsz az autóipar legújabb kihívásaival és a világ vezető autógyártóival dolgozhatsz együtt!