Infrastruktúra mérnök

150 150 Takács Tünde
Munkaadó

A munkakör betöltésének feltételei:
• építőmérnöki, infrastruktúra-építőmérnöki diploma
• pályakezdők jelentkezését is várjuk
• egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:
• Vasúti (városi, illetve nagyvasúti) üzemeltetésben, beruházásban szerzett tapasztalat
• Angol nyelv tárgyalóképes ismerete
• MsOffice programok (Word, Excel, Outlook, Access, OneNote, Microsoft Projekt) magabiztos kezelése, Civil 3D, AutoCAD ismerete, használata

Feladatok:
• A közúti vasúti villamos pályák karbantartásához kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:
• projekt-, rendszerszemléletű gondolkodás
• tanulási hajlandóság, nyitottság az újdonságokra, változásokra
• jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
• nagy munkabírás, stressztűrő képesség, rugalmasság
• pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
• Microsoft Office (Excel, Word, Outlook, Access, OneNote) felhasználói szintű ismerete
• szervezőkészség és jó fogalmazási, elemző képesség
• logikus gondolkodásmód

Amit nyújtunk:
• stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
• a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
• cafeteria
• ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
• szakmai továbbképzési lehetőségek (továbbképzések, konferenciák, szakmai rendezvények)
• üdülési lehetőségek
• igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés jellege, helye:
• Nappali, egyműszakos munkarend
• Határozott munkaidőre
• Helye: Villamos Infrastruktúra Főmérnökség telephelyein

Csatolni kérjük:
A jelentkezéshez motivációs levelet, és fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével.

A munkakör betölthető: a kiválasztást követően azonnal

Jelentkezés: https://karrier.bkv.hu/allasajanlat/infrastruktura-mernok-villamos-20220630
Kisfilmünk: Csatlakozz a villamososok csapatához! Csatlakozz a villamososok csapatához! – YouTube

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

BKV ZRT.

Válaszd a BKV Zrt.-t, mert számos szakterületen, a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakörökben, Budapest egész területén kínálunk állásokat. Fővárosi tulajdonú, stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatként hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk. Fejlődésedet képzésekkel is támogatjuk. A cafeterián túl ingyenes utazást biztosítunk a BKV járatain számodra, továbbá házastársad, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermeked részére. Téged is várunk csapatunkba! Jelentkezéseket a https://karrier.bkv.hu/allasajanlatok online felületére történő regisztrációt követően fogadjuk önéletrajz és motivációs levél kíséretében.