IT Recruiter

150 150 Nagy Szilvia

Az informatikai szakemberek toborzása egyre inkább központi és stratégiai sikertényezővé válik az IT-szervezetek számára.
Kreatív, elhivatott IT Recruiter vagy és szereted a változatos feladatokat, szakmai kihívásokat? Csatlakozz közvetlen, jó hangulatú közel 100 fős csapatunkhoz!
Cégünk 25 éve az ausztriai Raiffeisen Bank számára fejleszt szoftvereket, IT megoldásaink naponta több, mint 4 millió elégedett banki ügyfelet szolgálnak ki.
Folyamatos fejlődésünk biztosítása, újabb és újabb kihívásoknak való megfelelés érdekében Budapest belvárosi irodánkba keressük
kollégánkat
Főbb feladataid lesznek nálunk:
• Nyitott IT pozícióinkra való keresések teljes körű lebonyolítása
• Szoros együttműködés anyavállalatunk HR csapatával
• Teamvezetőkkel konzultációk lebonyolítása a pozícióról és a jelöltekkel kapcsolatos igényekről. Egyeztetés helyi csoportvezetőinkkel és az anyacégünk projekt felelőseivel
• Jelöltek aktív felkutatása (hirdetésekkel, közvetlen megkereséssel (LinkedIn-en))
• A kiválasztási folyamat adminisztrációja, interjú időpontok egyeztetése, szoros együttműködésben a teamvezetőkkel
• Telefonos és személyes interjúk lebonyolítása (angol nyelven is), moderálása
• A jelöltek nyelvi kompetenciájának tesztelése (angol)
• Riportok, statisztikák készítése

Mire lesz szükség, hogy sikeres legyél:
• HR végzettség
• Többéves tapasztalat recruiting területen (IT terület előnyt jelent) vagy IT területen, de érdeklődsz a recruiting iránt
• Átlagon felüli proaktivitás, fejlett kommunikációs készség, csapatjátékos hozzáállás
• Önálló, precíz, dinamikus, lelkes munkavégzés, határozott, meggyőző kommunikációs készség
• Jól ítéled meg az embereket és ezt az interjúkon is tudod kamatoztatni
• Bátran és jól kommunikálsz, figyelsz a jelöltekre, érted az igényeiket és segíted őket a pályázati folyamatban. A keresett technológiák: főként Java; .NET, SAS, frontend technológiák
• Magabiztos kommunikáció angol nyelven (német előny)
• Álláskereső platformokon (pl. LinkedIn & Profession…) szerzett tapasztalat
• MS Office, Outlook, Excel, Word jó ismerete

Előny, ha az alábbiakkal rendelkezel:
• IT toborzásban szerzett tapasztalat
• IT szakmai ismereteket – elterjedt fejlesztési technológiák, metodológiák
• IT piaci trendek ismerete
Amit mi biztosítunk számodra:
• Agilis munkakörnyezet, támogató vezetők és kollégák
• Hosszútávú fejlődési lehetőség
• Stabil vállalati háttér, modern iroda és munkaeszközök
• Rugalmas munkaidő, részben home-office munkavégzés
• Jó hangulatot biztosító, csapatmunkában hatékony kollégák
• Grátisz ásványvíz, kávé, tea. Hetente gyümölcsnap, nyáron rendszeresen jégkrém
Munkavégzés helyszíne: 1053 Budapest, Szép utca 2. / Otthoni munkavégzés
Várjuk jelentkezésed magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

Az UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. megbízható magyar informatikai partnere, leényvállalata az osztrák UNIQA- és a Raiffeisen csoport pénzügyi szolgáltatási ágazatának. Cégünk 1996-ban alakult, s meghatározó szerepet játszik a tulajdonosok kelet- és közép-európai érdekeltségei között. Fő célunk az előálllított termékek magas színvonalán alapuló hosszú távú együttműködések kiépítése, mind az ügyfelek és partnerek, mind pedig a dolgozók tekintetében.