Junior Data Scientist

150 150 Horváth Kata

Szeretnél egy innovatív tech cégnél elhelyezkedni? A Régensnél izgalmas szakmai projekteken dolgozhatsz, a legújabb technológiákat alkalmazva. Professzionalizmuson alapuló, nyitott, barátságos környezetet biztosítunk számodra, nagy hangsúlyt fektetve a csapatmunkára. Hiszünk a folyamatos tanulásban, és támogatjuk szakmai fejlődésedet, új csapattagjainknak mentorprogramot biztosítunk.

Csatlakozz a Régens Zrt. csapatához mint Junior Data Scientist, és formáljuk együtt a jövő digitális világát!

Ezekben a feladatokban számítunk rád:
• Aktív részvétel AI alapú projektekben a szövegfeldolgozás, hangfelismerés, képfelismerés területén
• Adatgyűjtés, adatfeldolgozás, adattisztítási folyamatok kidolgozása, implementációja
• Folyamatos fejlődés és lépéstartás az AI alapú technológiákkal

Téged várunk a csapatunkba, ha:
• Felsőfokú végzettséget szereztél informatikai szakon, vagy jelenleg is tanulmányokat folytatsz és rendelkezel heti minimum 25 óra szabadidővel
• Tapasztalatot szereztél a Python programozási nyelvben
• Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudással rendelkezel
• Szeretsz csapatban dolgozni, ötletelni, megvalósítani
• Proaktív és agilis személyiséggel rendelkezel

Előnyt jelent:
• Neurális hálózatok, gépi tanulás, mintafelismerés terén szerzett tapasztalat
• Deep learning keretrendszer ismeret (pl. TensorFlow vagy PyTorch tapasztalat)
• Pandas, NumPy és további Data Science könyvtárak ismerete
• PyCharm IDE ismerete
• Jupyter Notebook ismerete
• Linux ismeret
• GIT verziókezelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:
• Kiváló szakmai fejlődési lehetőség magasan kvalifikált és tapasztalt csapatunkban
• Izgalmas, kihívást jelentő projekteken dolgozhatsz
• Innovatív környezet, folyamatos lépéstartás a legújabb technológiákkal
• Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat, hosszú távú, stabil karrierlehetőség
• Fiatalos csapat, jó hangulat
• Home office lehetőség
• Versenyképes jövedelmet kínálunk
• Modern munkakörnyezet 11. kerületi irodánkban
• Támogatjuk a munkahelyi közösségépítést, különféle céges rendezvényeket szervezünk kollégáink számára

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület, Prielle Kornélia u. 19/D

Várjuk jelentkezésedet a https://www.regens.com/hu/karrier oldalon!

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Régens Zrt.

Formáljuk együtt a jövő digitális világát! A Régens innovatív szoftverfejlesztő cégként lehetőséget biztosít, hogy változatos projektekben a legújabb technológiákkal foglalkozz. Mi vár Rád, ha nálunk helyezkedsz el? Folyamatos fejlődés, sokszínű feladatok, szakértő csapat, remek hangulat és egy olyan munkahely, ahova szívesen jársz be. Jelentkezz hozzánk nyitott pozícióink egyikére: www.regens.com/karrier