Junior tanácsadó

150 150 Stratis Kft.

A Stratisnál a csapatban bízunk, és azokat a játékosokat keressük, akik a legjobban illenek közénk, dinamikus, proaktív és elkötelezett embereket. A problémamegoldásban hiszünk, nem a rutinban, a tudásmegosztásban, nem a merev struktúrákban. Kreatív és talpraesett, de pontos és hatékony kollégákat keresünk, egy csipetnyi zsenialitással. Ha szeretnél egy profi és támogató csapat tagja lenni, és magadra ismersz a következő leírásban, jelentkezz:

Pályakezdőként, vagy 1-3 éves munkatapasztalattal!

Feladatok:
Informatikai projektekben aktív közreműködés
Projektterv szerinti feladatok támogatás melletti végrehajtása
Tanácsadó kollégákkal szoros együttműködés, szükség szerint azok szakmai és adminisztratív támogatása
Elvégzendő feladataidhoz kapcsolódóan munkavégzés az ügyfeleinknél

Elvárások:
Egyetemi és/vagy főiskolai műszaki-informatikai és/vagy gazdaságinformatikus végzettség
Pályakezdőként, valamint 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal
Magasfokú stressz-és munkabírás
Nyitottság az informatika és az üzleti világra
Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
Határozott, magabiztos fellépés
Folyamatos szakmai fejlődésre való igény
Elköteleződés a csapat mellett

Miért a Stratis?
Dedikált mentorok segítenek neked abban, hogy aktuális szakmai és nem szakmai képességeiddel tisztában legyél, valamint célirányosan és folyamatosan tudj fejlődni. Magunk mögött hagyva a régi korok idő alapú előre meneteli rendszerét, a te személyes karrierutad dinamikáját csakis az egyéni szakmai felkészültséged és a Stratis fejlődéséhez általad befektetett energia, személyes hozzájárulás határozza meg. A bérezésed is ennek megfelelően alakítjuk ki, amelyhez extra szabadnapokat és baráti, összetartó és támogató munkatársakat biztosítunk számodra.

Munkavégzés helye:
Alapértelmezetten Budapest, de ez változhat ügyfeleink igényei szerint.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

STRATIS

A Stratis Kft. a hazai menedzsment és IT tanácsadási piac vezető szereplője. Számos iparágban bizonyítottuk szakértelmünket üzleti és IT transzformációs projektekben a tervezéstől a kivitelezésig. Komplex és teljes adatvagyongazdálkodási projekteket valósítunk meg, valamint adattárház és BI szolgáltatásaink mellett mesterséges intelligencia területen is meghatározó szereplői vagyunk a haza piacnak.