Kriptográfiai szakértő/Cryptography specialist

150 150 Török István
Munkaadó

A csapat célja:
A Biztonsági Elemző terület IT biztonsági események kivizsgálását végzi, többek között a nyílt internet irányából érkező támadások felderítését, malware tevékenységek elemzését, szenzitív adatok kiszivárogtatásának tényének megállapítását, vagy egyéb nem kívánt információbiztonsági események feltárását. Biztonsági elemző munkatársaink a vizsgálatokat automatizált és manuális eszközökkel végzik, a feltárt és beazonosított kártékony kódokat analizálására pedig egy szeparált elemző környezet áll rendelkezésükre.

A következő feladatokban számítunk Rád:
• Komplex IT biztonsági protokollok algoritmikus elemzés
• Kriptográfia algoritmusok tervezése és elemzése
• Tudományos kutatásban való részvétel
• Publikáció szakmai folyóiratokban
• Prezentáció szakmai konferenciákon.

• Legalább BSc matematikus, vagy informatikus diplomával rendelkezel
• Jártas vagy a kriptográfiában
• Képes vagy a precíz, önálló munkavégzésre, és csapatban is szeretsz dolgozni.

Ami nálunk előnyt jelent:
• Programozási ismeretek;
• IT biztonsági minősítések (pl. ECES);
• B kategóriás jogosítvány.

Amire nálunk számíthatsz:
• Hosszú távú munkalehetőség Magyarország kibervédelmét ellátó szervezetnél.
• Nemzetközi együttműködésben való részvétel.
• Szeléskörű tapasztalatszerzési lehetőség.
• Szakirányú továbbképzéseken és szakmai konferenciákon való részvétel.
• Fiatalos és lendületes csapat.
• Home Office lehetőség.

https://nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül online jelentkezés link kitöltésével és ezzel párhuzamosan egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet a hr@nbsz.gov.hu email címre, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „KRIPTOGRÁFIAI SZAKÉRTŐ 2022 Műegyetemi Állásbörze” jeligét.

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Nemzetbiztonsági Szakszolgálat

Kik vagyunk mi? Egy olyan szerteágazó feladatrendszerrel bíró szervezet, mely lépést tart a technológia fejlődésével. Bűnüldöző partnereink szeme és füle. Mi felelünk a kibertér biztonságáért, mi vagyunk a szakértők, és a kapcsolódó hatósági feladatok is nálunk vannak. Tudjuk, hogy nem könnyű hozzánk bekerülni, de ez a biztosíték, hogy valóban a legjobbak közé fogsz tartozni. Szükségünk van a szakértelmedre! Jelentkezz hozzánk, a www.nbsz.gov.hu/karrier oldalon keresztül, és küldd el önéletrajzodat a hr@nbsz.gov.hu címre!