Minőségellenőrzés minőségbiztosítója

150 150 Teva Gyógyszergyár Zrt.
Munkaadó

Feladatok:

• Gyógyszer termékek minőségellenőrzési tevékenységéhez kapcsolódó GMP megfelelés biztosítása, a vonatkozó minőségbiztosítási feladatok ellátása
• Analitikai specifikációk és módszerek ellenőrzése és jóváhagyása
• Analitikai módszer validálások protokolljainak és riportjainak ellenőrzése és jóváhagyása
• Analitikai módszer transzferek protokolljainak és riportjainak ellenőrzése és jóváhagyása
• Gyógyszer termékek minőségellenőrzési laboratóriumi kivizsgálásaiban részvétel, annak koordinálása, a kivizsgálások zárása
• Gyógyszer termékek analitikai vizsgálatához kapcsolódó ellenőrzött változtatások bevezetésének kontrollálása és koordinálása
• Gyógyszer termékekkel kapcsolatos változtatási javaslatok véleményezése a termékek minőségi paramétereire gyakorolt várható hatás szempontjából
• A gyógyszer minőségellenőrzés telephelyi szabályozásainak készítésében való részvétel, azok ellenőrzése a vállalati és a nemzetközi irányelveknek való megfelelés biztosítása érdekében
• Analitikai műszerek minősítésével és szerviz dokumentumok ellenőrzésével kapcsolatos minőségbiztosítói feladatok ellátása
• A minőségellenőrzés és minőségbiztosítás területein használt informatikai rendszerek (Lims, Trackwise, Glorya stb.) kezelése
• A gyógyszer termékek minőségi kivizsgálásaiban való részvétel
• Vonatkozó nemzetközi és vállalati irányelvek követése, a telephelyi megfelelés biztosítása
• A telephelyi megfelelés demonstrálása auditokon és inspekciókon
• Felhasználók oktatása

Elvárásaink:

• Vegyész, vegyészmérnök, analitikai mérnök végzettség
• Erős középfokú angol nyelvtudás
• Office alkalmazások felhasználói ismerete
• Erős problémamegoldó képesség, megoldásközpontú gondolkodás
• Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
• Kreatív gondolkodás, rendszer szemlélet
• Önálló munkavégzés
• Jó együttműködő és érdekérvényesítő képesség
• Oktatói/tudásátadási képesség

Előnyt jelent:

• Analitikai területen, különösen HPLC mérések terén szerzett gyakorlat, munkatapasztalat
• Analitikai módszer validálásban szerzett jártasság
• Gyógyszeripari gyakorlat
• Gyógyszer minőségbiztosítási ismeretek
• Lims rendszer ismerete
• Statisztikai ismeretek

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Teva Gyógyszergyár Zrt.

A Teva a világ egyik legnagyobb generikus gyógyszergyártója, melynek debreceni és sajóbábonyi üzemében a K+F tevékenységtől az alapanyag-gyártáson keresztül a kész gyógyszergyártásig és törzskönyvezésig számos tevékenység folyik. A magyarországi gyártóüzemeiből európai, amerikai és más piacokra is exportál. Kiváló minőségű termékei hazai betegek százezreinek jelentenek javulást, gyógyulást és tesznek lehetővé jobb életminőséget.