.NET fejlesztő

150 150 Nagy Szilvia
Munkaadó

FELADATOK
• Web alapú megoldások fejlesztése és karbantartása
• Felelősségvállalás a szoftver megvalósításáért és minőségéért
• Részvétel agilis szoftverfejlesztői csapatmunkában
• Együttműködés, napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI
• Igényes, magas minőségű, önálló munkavégzés
• Utazási hajlandóság (negyedévente 2-4 nap Bécsbe vagy Linzbe.
Kollégáink egészségét előtérbe helyezve kiküldetés csak abban az estben merülhet fel, amennyiben ezt a körülmények biztonságosan lehetővé teszik)
• Kommunikációképes német vagy erős angol nyelvismeret

ELVÁRT GYAKORLATI TAPASZTALAT
• .NET min 2 év (ezen belül WPF min. 1 év)
• Java EE min. 1 év

ELŐNYT JELENT
• Angular vagy ReactJS vagy VueJS tapasztalat
• Camunda
• igény esetén a képzést biztosítjuk

AMIT KÍNÁLUNK
• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Heti 4 nap homeoffice-t
• Versenyképes bérezést
• Munkahelyi nyelvtanulást

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.
Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével!

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

Az UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. megbízható magyar informatikai partnere, leényvállalata az osztrák UNIQA- és a Raiffeisen csoport pénzügyi szolgáltatási ágazatának. Cégünk 1996-ban alakult, s meghatározó szerepet játszik a tulajdonosok kelet- és közép-európai érdekeltségei között. Fő célunk az előálllított termékek magas színvonalán alapuló hosszú távú együttműködések kiépítése, mind az ügyfelek és partnerek, mind pedig a dolgozók tekintetében.