Oltórendszer tervező mérnök / épületgépész műszaki rajzoló

150 150 Burgyán-Kovács Annamária

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:
● Egyeztetés a megrendelőkkel, hatóságokkal, társtervezőkkel
● 2D autocad tervek készítése, vagy
● 3D REVIT tervező szoftver segítségével sprinkler rendszer modellezése
● Engedélyezési, kiviteli tervek és szükség esetén gyártmánytervek készítése.
● Műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások:
● Gépészmérnök, vagy középfokú műszaki végzettség
● Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előny:
● Autocad ismeret
● 2D, 3D tervezésben tapasztalat
● Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:
● Versenyképes fizetés
● Határozatlan idejű munkaszerződés
● Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
● Szakmailag felkészült csapat
● Szakmai fejlődési lehetőség

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

CRITERION Csoport

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!