Preparatív fejlesztő vegyész

150 150 Markó Anna
Munkaadó

Amiben új kollégánkra számítunk:

• Laboratóriumi szerves kémiai preparatív szintézisek kivitelezése és optimalizálása
• Szintetikus folyamatok analitikai követése, termékek és intermedierek karakterizálása
• Részvétel a termékesítéshez kapcsolódó folyamatokban
• Általános laboratóriumi feladatok elvégzése
• Részvétel a dokumentációs munkákban

Ideális jelöltünk a következő kompetenciákkal rendelkezik:

• Vegyész, vegyészmérnök, gyógyszervegyész vagy gyógyszerészi egyetemi szintű (MSc) végzettséggel rendelkezik
• Alapvető szerves kémiai ismeretekkel bír
• Preparatív munkában való tapasztalata van (TDK, diplomamunka, kutatómunka)
• Önálló, precíz, megbízható munkavégzés jellemzi
• Magabiztos és aktív az angol nyelvtudása szóban és írásban egyaránt
• Csapatmunkában való aktív közreműködés

Előnyt jelent:

• Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
• Szerkezetazonosítási módszerekben való jártasság
• Kémiai szoftverek ismerete (pl. szerkezetábrázoló szoftverek)
• Fotokémiai jártasság
• Műszeres analitikai mérésekben (elsősorban HPLC, MS) szerzett tapasztalat
• Jó szervező és problémamegoldó képesség, kiemelkedő együttműködési készség

Amit ajánlunk:
• Barátságos munkakörnyezetben dolgozunk a belvárosban, rugalmas munkaidőben
• Támogató légkört teremtünk, hogy maximalizálhasd a benned rejlő lehetőségeket
• Angol nyelvtanulási lehetőséget biztosítunk
• Hosszútávra tervezhetsz

Munkaviszony időtartama: Határozatlan idejű
Munkaidő: Teljes munkaidő

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

Femtonics Kft.

A Femtonics több, mint 10 éve tevékenykedik kutatás-fejlesztési területén, ezidő alatt forradalmasította a biológiai kutatásokhoz szükséges két-foton képalkotó technológiát és a világ legrangosabb kutatóintézetei számára készít hightech lézerpásztázó mikroszkópokat. Csapatunkba várunk C++ szoftverfejlesztő, GUI fejlesztő és designer, szervizmérnök, gépész fejlesztőmérnök, finommechanikai technikus, könyvelő asszisztens és sales szakembereket.