Projektmérnök (villamosmérnök)

150 150 Dobó Péter

Ha erősáramú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel és szívesen foglalkoznál villamos hálózatfejlesztési igények projektvezetésével (projekt nyitás – végrehajtás tervezés – kivitelezés – zárás), várjuk jelentkezésedet tatabányai pozíciónkra

Feladatok:

Részvétel organizációs bejáráson
Munkaterület átadások összehívása, dokumentálása
Műszaki átadások összehívása, dokumentálása
Közreműködés a hálózati vagyonváltozások rendezésében
Üzembe helyezések dokumentumok elkészítése
Kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek ellenőrzése, közreműködés tervzsürin
Kártalanításokba való közreműködés
A vállalkozói munkavégzés rendszeres, technológiai szempontú ellenőrzése, kivitelezők minősítése
A megépült hálózatok Üzemeltetési engedélyének rendezése
Közreműködés a Minőségirányítási, Munkavédelmi, Környezetirányítási rendszerek működtetésében
Hulladékgazdálkodással kapcsolatos feladatok végrehajtása
Együttműködés az üzem szakterületeivel
E-napló rá vonatkozó részének vezetése

Elvárások:

Erősáramú villamosmérnök végzettség
Műszaki ellenőri végzettség
Legalább 5 év munkatapasztalat, ebből legalább 3 év szakma specifikus
B kategóriás jogosítvány
WINDOWS és MS Office teljes körű használata, elektronikus levelezés és SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete, szakma specifikus szoftverek ismerete
Ügyfélbarát hozzáállás, társszervezetekkel való együttműködés

Amit kínálunk

Bónusz – elérhető az éves alapbér 15%-a
Éves bruttó 284.200 Ft cafeteria keret
Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Áramdíj kedvezmény
Csoportos élet- és baleset biztosítás
Biztosítás magánegészségügyi vizsgálatokra
Kedvezményes üdülési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

E.ON Vállalatcsoport

Alakítsd Te is az energia világát! Izgalmas lehetőséggel várunk! Aktív hallgató vagy? Ha már tanulmányaid alatt is szeretnél felelősségteljes és értékteremtő munkát végezni, akkor keresd Gyakornoki Programunkat! Már diploma van a kezedben? Nézz szét az eonkarrier.hu -n hiszen mindig van egy jó állásajánlatunk pályakezdőknek és szenioroknak is!