Raktáros

150 150 Burgyán-Kovács Annamária

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!
Feladatok:
• Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése
• A megrendelések alapján az áruk összekészítése
• Készlet ellenőrzés, leltározás
• Raktári adminisztráció
• Tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése
Elvárások:
• Legalább 5 év raktári tapasztalat
• Számítógépes ismeretek (MS-Office)
• „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
• Pontos, precíz munkavégzés

Előny:
• Beszerzésben, vámügyintézésben szerzett tapasztalat
• Középfokú angol nyelvtudás
• SAP (vagy egyéb) vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:
• Budapest és alkalmanként egyéb vidéki helyszínek

Amit kínálunk:
• Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
• Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
• Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
• Kezdés akár azonnal

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

CRITERION Csoport

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. a biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!