Szoftverfejlesztő mérnök – beágyazott rendszerekhez

150 150 thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
Munkaadó

Feladatok:
– Szoftver követelmények, rendszertervek készítése
– Beágyazott programok fejlesztése C programozási nyelven
– Tesztprogramok fejlesztése
– Szoftvertesztelés
Jelentkezz hozzánk, ha rendelkezel az alábbiakkal:
– Villamosmérnök vagy informatikus végzettség
– C programozási ismeret valós idejű beágyazott környezetben
– Hardver közeli programozáshoz szükséges analóg és digitális hardver ismeretek
– Fejlesztéshez, teszteléshez szükséges mérőműszerek ismerete
– Szakmai tapasztalat releváns/ beágyazott területen előnyt jelent
– Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
– Eredményorientált gondolkodás
– Csapatmunkára termettség
Mit ajánlunk:
– Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
– Részvétel nemzetközi projektekben
– Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

thyssenkrupp

Légy részese egy olyan több mint 20 éves sikertörténetnek, amely Budapestről indult és vált nemzetközi szinten is egy meghatározó fejlesztési központtá a thyssenkrupp részeként. Magyarországi kompetencia központunkban ezer fős mérnökcsapatunkkal innovatív partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromechanikus kormányrendszerek területén. High-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki, megoldásaink pedig a világszerte autóba szerelt kormányrendszerek 25 százalékában megtalálhatóak. Nálunk te is megismerkedhetsz az autóipar legújabb kihívásaival és a világ vezető autógyártóival dolgozhatsz együtt!