Távközlési szakértő

150 150 András Benedek
Munkaadó

Új munkatársunk feladatai lesznek
– Hálózati struktúra tervezése, optimalizálása
– Üzemzavarok kivizsgálásában való részvétel
– Távközlési hálózatok kivitelezésének támogatása
– SW upgrade, alap konfiguráció betöltése
– Berendezések üzemeltetésre átadás-átvételi eljárásában való közreműködés
– A projektvezető, tervezőmérnök munkájának támogatása
– Távközlési szakterületet érintő projektekben való szakértői-, illetve koordinációs feladatok ellátása
– Nyilvántartási folyamatok kialakítása
– Javaslatkészítés a vasúti távközlési berendezések fejlesztési és beruházási stratégiájához, valamint hálózati szinten összesített felújítási tervek rangsorolására, a források berendezés típusok, illetve konkrét berendezések közötti felosztására
– A társaság érdekeit támogató döntés előkészítő anyagok összeállítása
– A vonatkozó jogszabályok ismerete
– A távközlési szakterület stratégiai, koncepcionális terveinek összeállítása és a szabályozási módosítások kidolgozása
– A vasúti távközlési berendezések szakmai ügyeinek hálózati szintű felügyelete, az ezzel kapcsolatos szabályozások, fejlesztések előkészítése
– A műszaki fejlesztés célkitűzéseinek meghatározása, és a követelmény-rendszer kidolgozása
– Részvétel a kiemelt jelentőségű pályázatok feltételrendszerének, szakmai követelményrendszerének kidolgozásában, felülvizsgálatában, a beadott ajánlatok szakmai elbírálásában, illetve szakértői szintű képviseltet lát el a lebonyolításnál és a műszaki átadásnál
– Távközlési szakterületet érintő előtervek, engedélyezési-, valamint kiviteli tervek véleményezése.
– Ajánlatkérő oldali kompetencia képviselete fejlesztési projektekben, kiemelten a H5-H6/H7 fejlesztési projektet

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van
– Felsőfokú szakirányú (távközlés, informatika, híradástechnika) iskolai végzettség
– 5 év releváns szakmai tapasztalat
– Optikai hálózatok, routing (OSPF, MPLS), switching, Synchronous Ethernet, nagyvállalti hálózati ismeretek
– Tűzfalműködési ismeretek
– Optikai hálózat kialakítási ismeret
– Synchronous Ethernet hálózat kialakítási ismeret
– Együttműködés a társ szakterületekkel, az igények pontos felmérése és a kiszolgálás megvalósítása érdekében
– MS Office haladó felhasználói szintű ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak
– Jó kommunikációs és együttműködő képesség
– Komplex műszaki-gazdasági szemlélet
– Jó szervező és problémamegoldó képesség
– Terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság a változásokra
– Középfokú angol nyelvismeret (műszaki dokumentációk megértéséhez)
– Feladatorientált személyiség
– Jó kommunikációs készség
– Szolgáltatói hálózatok építésében és üzemeltetésben szerzett tapasztalat
– Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás,
– Strukturált gondolkodás, az összefüggések felismerésének képessége
– Csapatban és önállóan történő munkavégzés

Előnyként értékeljük
– Felsőfokú vasúti szakképesítés
– 19/2011 NFM rendelet szerinti egyszerűsített forgalmi vizsga (távközlési szakszolgálat)
– GSM-R ismeret
– Cisco WLC ismeret
– Cisco Call Manager és Call Center ismeret

Amit ajánlunk
– Hosszútávú, biztos munkalehetőség
– Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, havi bér bruttó 4%-a
– Egészségpénztári hozzájárulás, fix összegben
– Arcképes MÁV vasúti utazási igazolvány, amely alkalmas a belföldi vasútvonalakon történő díjmentes utazásra (családtagnak is)
– Éves utazási bérlet, amely alkalmas a BKK járatain történő díjmentes utazásra (családtagnak is)

Munkavégzés helye
Budapest

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

MÁV - Volán - csoport

Válaszd a MÁV-Volán-csoportot! Számos szakterületen, országszerte kínálunk állásokat; szakmai és vezetői karrierlehetőségek várnak rád; szakmai fejlődésedet széles körű képzésekkel támogatjuk; pályakezdőként is csatlakozhatsz hozzánk. Tiéd a pálya!