Tesztautomatizáló

150 150 Nagy Szilvia
Munkaadó

FELADATAID:
• Teljesítmény- és terheléses tesztek megírása, végrehajtása, automatizálása és kiértékelése
• Microservice ill. felhőalapú alkalmazások performancia elemzése
• Folyamatos fejlődés érdekében ötleteid megvalósítása kollégáiddal szorosan együttműködve
• Agilis módszertant alkalmazó csapatban való aktív részvétel, szakmai egyeztetés
• Együttműködés, rendszeres napi kommunikáció az osztrák anyacég munkatársaival

JELENTKEZZ, HA RENDELKEZEL:
• Tesztautomatizálási tapasztalattal Java környezetben
• Kommunikációképes német nyelvismerettel
• Innovatív, önálló gondolkodással

ELŐNYT JELENT:
• JMeter ismerete
• CI/CD eszközök ismeret (pl. Jenkins)
• Dynatrace, Keptn, Postman, Jira, Confluence, JMC, OpenShift, Azure Cloud
• Banki területen szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

• Átfogó betanulási folyamat biztosítása mellett kihívásokkal teli és érdekes tevékenységet fejlődési lehetőséggel
• Szakmailag magasan képzett, jelentős IT tapasztalattal rendelkező munkatársakat, befogadó munkahelyi légkört
• Rugalmas munkaidőt
• Otthoni munkavégzési lehetőséget
• Versenyképes bérezést, egyéb juttatásokat
• Munkahelyi nyelvtanulást

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Szép utca 2.

Légy tagja egy sikeres és jó hangulatú csapatnak, ahol belvárosi iroda, jó munkakörülmények, modern munkakörnyezet, nyugodt, szakmai légkör vár.
Amennyiben szeretnél a banki szféra számára fejlesztési projektekben részt venni, várjuk jelentkezésed magyar és német/angol nyelvű önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével!

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

UNIQA Raiffeisen Software Service Kft.

Az UNIQA Raiffeisen Software Service Kft. megbízható magyar informatikai partnere, leényvállalata az osztrák UNIQA- és a Raiffeisen csoport pénzügyi szolgáltatási ágazatának. Cégünk 1996-ban alakult, s meghatározó szerepet játszik a tulajdonosok kelet- és közép-európai érdekeltségei között. Fő célunk az előálllított termékek magas színvonalán alapuló hosszú távú együttműködések kiépítése, mind az ügyfelek és partnerek, mind pedig a dolgozók tekintetében.