ÜZLETI INTELLIGENCIA FEJLESZTŐ / DATA SCIENTIST

150 150 Mikula Tímea
Munkaadó

Data Engineer
Python Developer
Data Scientist
Machine Learning Engineer
Power BI Developer

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

Az ALTEO Csoport fosszilis és megújuló energia bázisú erőművi portfólió működésének – a mindenkori piaci viszonyok alapján történő real-time – optimalizációját és adminisztrációját megvalósító rendszer fejlesztésében való részvétel:

• adatbázis (MS Azure SQL) rendszerek fejlesztése, üzemeltetése;
• MS Azure szolgáltatások fejlesztése, támogatása;
• adatbázis és user interface alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverek fejlesztése, illetve az elkészült szoftverek támogatása;
• előrejelző szoftverek fejlesztésében, üzemeltetésében való részvétel;
• idősoros és egyéb sztochasztikus modellek építése, optimálása;
• dokumentációk készítése.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

• Felsőfokú műszaki végzettséged van;
• Adatbázis rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalattal rendelkezel;
• Haladó szintű MS Office és MS SQL ismereteid vannak;
• Ismered a Python programozási nyelvet;
• Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
• 2-5 éves tapasztalatot szereztél hasonló munkakörben;
• Rendszerszemlélet jellemez;
• Analitikus gondolkodásmód, kiváló problémamegoldó készség, proaktivitás, rendszerszemlélet jellemez.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

• Felsőfokú informatikai/statisztikusi/matematikusi végzettséged van;
• Magabiztosan otthon vagy a mesterséges intelligencia (AI), neurális hálózatok, gépi tanuló algoritmusok világában;
• Ismered az MS Azure környezetet;
• Statisztikai és Machine Learning ismeretekkel rendelkezel;
• Képes vagy modellek fejlesztésére;
• MS Power BI haladó ismeretekkel rendelkezel;
• XML adatkapcsolatok és WSDL, XSD ismeretekkel rendelkezel;
• REST API fejlesztésében szerzetél már tapasztalatot;
• Rendelkezel energetikai rendszerek, valamint szabályozási központ vonatkozásában szerzett tapasztalattal.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ,

• Versenyképes juttatási csomagot kínálunk.
o éves cafeteria keret
o teljesítményértékelésen alapuló bónusz
o önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
o egészségbiztosítási csomag
• Egy lendületes, együttműködő csapat tagja leszel, ahol biztosítjuk a folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, III. kerület

Ezt a funkciót csak bejelentkezett felhasználók vehetik igénybe.

KIÁLLÍTÓ

ALTEO Energiaszolgáltató Nyrt.

Tevékenységünk kiterjed a megújuló erőforrás, illetve magas hatásfokú szénhidrogén alapú kapcsolt energiatermelésre; az energia kis- és nagykereskedelemre; az iparvállalatok számára nyújtott szolgáltatások biztosítására, különös tekintettel az energetikai rendszerek létesítésére, üzemeltetésére és karbantartására.