Kiállítók

Art N Bau Kft.

  • Kontakt: artnbau@artnbau.hu
  • Foglalkoztatottak száma: 15-20 fő
  • Felsőfokúak aránya: 70%
  • Telefonszám: +36.20.961.3981
  • Cím: Budapest 1095 Tinódi utca 7.
  • E-mail: artnbau@artnbau.hu
  • Web: https://www.artnbau.hu/
Cégismertető:

Vállalkozásunk abban különleges, hogy az építés teljes folyamatában, annak minden fázisában tapasztalt és gyakorló építész és építőmérnökökkel nyújtunk támogatást. A mérnöki szemlélet végig kíséri a teljes munkánkat, aminek a végeredménye miden esetben az elégedett megrendelő.​

Az elmúlt 16 évben elért eredményeink mellett kivételes erősségünk, hogy beszéljük a munkafolyamat minden résztvevőjének nyelvét. A munka minőségi és a megrendelői igények szerinti sikeres elvégzésében számtalan referenciával rendelkezünk. Hiszünk az épített környezet funkcionalitásának, minőségi kivitelezésének és szépségének erejében.

Büszkék vagyunk tapasztalt és szakképzett kollegáinkra akikkel minden felmerülő helyzetre gyorsan tudunk reagálni. ​

A legmagasabb szintű építőipari szolgáltatás érdekében cégünk két különálló mérnöki divízióval rendelkezik. Art N Bau a legmagasabb minőségű belsőépítészeti generálkivitelezés zászlóshajója, legyen szó irodáról, vagy közintézményről. Az ANB Construct csapatát az ipari és mezőgazdasági épületek, raktárcsarnokok generálkivitelezésére specializálódva hoztuk létre.

Art N Bau Kft. aktív álláshirdetései

Project vezető

Főbb feladatok: · Generál kivitelezési munkák irányítása, ütemterv szerinti vezetése · Alvállalkozó munkájának irányítása, ellenőrzése, teljesítés igazolások alátámasztása · Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása · A kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, a technológiai, a munkavédelmi és az egészségügyi előírások betartatása · Anyagok, eszközök koordinálása · Építési naplóban napi bejegyzések megtétele Amit kínálunk: · […]

Részletek
Előkészítő mérnök

Főbb feladatok: • árajánlatok készítése • tendereken való részvétel koordinálása • alvállalkozói árajánlatok bekérése, kiértékelése • ütemtervek készítése • tervek felülvizsgálata Amit kínálunk: • versenyképes bérezés • Szakmai fejlődés biztosítása • Hosszú távú munkalehetőség • Nagy volumenű projektek • Jó hangulatú munkakörnyezet • Azonnali munkakezdési lehetőség Téged keresünk: • Ha 3-5 éves tapasztalattal rendelkező mérnök […]

Részletek
Építésvezető

Főbb feladatok: · Generál kivitelezési munkák irányítása, ütemterv szerinti vezetése · Alvállalkozó munkájának irányítása, ellenőrzése · Anyagok, eszközök koordinálása · Anyagbeszerzések megszervezése Amit kínálunk: · Versenyképes bérezés · Szakmai fejlődés biztosítása · Hosszú távú munkalehetőség · Nagy volumenű projektek · Jó hangulatú munkakörnyezet · Azonnali munkakezdési lehetőség Téged keresünk: · Ha 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel […]

Részletek