Kiállítók

Business Services Sector Hungary

Cégismertető:

Várunk téged március 23-án 11:30-tól a Teams előadásunkon: Fejtsük meg együtt a BSS rejtélyét! (technikai okok miatt a 14:30-as előadás elmarad!)

A BSS (Business Services Sector) nem csupán egy cégnek, hanem egy egész szektornak a rövidítése. Ebben a szektorban számos multinacionális vállalat megtalálható, legyen az akár autógyár, telekommunikációs vállalat, elektronikai cég, vagy bank, de mindegyik szervezetnek vannak olyan üzleti és támogató funkciói, mint például a HR, pénzügy, marketing, sales, beszerzés vagy IT. Ezeket a funkciókat valamennyi multinacionális vállalat egy úgynevezett üzleti szolgáltató központba helyezi, ahol elkülönülve ugyan, de párhuzamosan folynak ezek a támogató tevékenységek.

Magyarországon ma több, mint 156 régiós és globális üzleti szolgáltatóközpont működik és több mint 70.000 főt foglalkoztat, akik több, mint 40 nyelvet használnak, tehát ezáltal igazi nemzetközi csapatokat formálnak.

A BSS Hungary azért jött létre, hogy ezt a szektort népszerűsítse Magyarországon, és ezáltal minél többen megismerjék a partnercégeket és felfedezzék az ebben a szektorban rejlő lehetőségeket.

Ahogy az látszik a fenti információkból is, igazán változatos a cégek és a munkakörök listája, azonban van ami közös:

  • Modern irodákban, a legújabb technológiákkal, rugalmas munkabeosztással, home office lehetőséggel dolgozhatsz
  • A pályakezdők átlagkeresetének akár a másfélszeresét is megkaphatod
  • A fizetés mellé szuper juttatások széles skálája, és előrelépési lehetőségek is várnak rád
  • Emellett garantált a folyamatos fejlődés, tréningek és tanulási lehetőségek. Sőt, lehetőséged van különböző területeken is kipróbálni magad. A kihívás mindennapos, és rajtad áll, hogyan élsz a lehetőségeiddel, hogyan alakítod a karriered.

Ez a szektor olyan pályakezdőket keres, akik:

  • Szeretnének egy nemzetközi csapat tagja lenni- nem jelent problémát az idegennyelv használata szóban és írásban sem
  • Erős vágyat éreznek a tanulásra, fejlődésre
  • Együttműködőek, kreatívak
  • Jó kommunikációs képességekkel rendelkeznek

Összesen 27 cég található a BSS-ben: AGCO, Albemarle, Aldi, Avis Budget Group, BlackRock, BP, BT, Celanese, Citi,Corning, Covalen, Diageo, Eaton, ExxonMobil, Ford, Howden, IBM, Lexmark, MagiCom, NI, Randstad, Roche, Tata Consultancy Services, Tesco, Thermo Fisher Scientific, UCC, Unisys

Business Services Sector Hungary chat csatornái

A kiállítóval az alábbi Chat csatornán tudsz online beszélgetni. Kérjük kattints a Csatlakozás gombra. Felhívjuk figyelmedet, hogy a csatlakozások száma korlátozott.

Business Services Sector Hungary interjú időpontjai

A kiállító az alábbi interjú időpontokat biztosítja. Az online beszélgetések időtartama 30 perc és előzetes regisztrációt igényel. Ha még nem rendelkezel látogatói profillal, itt tudsz regisztrálni. Ha már rendelkezel fiókkal, itt tudsz bejelentkezni.

A magenta színnel jelölt időpontokra már jelentkeztél.

2022. március 22. kedd
14:0014:3015:0015:3016:00
2022. március 23. szerda
11:3011:00

Business Services Sector Hungary előadásai

A kiállítónak az alábbi előadásai lesznek online közvetítve. Az előadások megtekintése előzetes regisztrációt igényel. Ha még nem rendelkezel látogatói profillal, itt tudsz regisztrálni. Ha már rendelkezel fiókkal, itt tudsz bejelentkezni.

A magenta színnel jelölt előadásokra már jelentkeztél.

14:30
Fejtsük meg együtt a BSS rejtélyét!
11:30